Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Zamysł na podarunek dla amatora kina

Każdy z nas rozumie kogoś kto bawi tony czasu w kinie, lub na sofie przerzucając filmy w tv. Owa niesamowita dla nas dziewczyna potrafi godzinami debatować o własnych wyjątkowych filmach, komikach, i choćby szczegółowych przygodach bądź ścieżkach fonicznych partnerującym obrazom. Odpowiedź na przepytywanie co kupić takiej kobiecie nasuwa się właściwie samo – postaw na prezent dla kinomana, najlepiej od profesjonalistów ze ZDRAP.to!

Sprawdzona atrakcja!

Co powiesz na upominek, który nie tylko wzbudza niezwykłą zabawę, ale i znakomicie wygląda będąc ciekawym wykończeniem oprzyrządowania wnętrza? Dźwięczy ponętnie? Postery zdrapki ze ZDRAP.to to wybitnie interaktywny składnik wyposażenia apartamentu. Właściciel plakatu nie tylko milutko spędza czas poznając następujące tytuły, a i umie pozytywnie bawić się ścierając zatajone pod zdrapką pola. Pod zdrapkami schowane są piękne ryciny nawiązujące do każdego z nagłówków. Afisz po skończonym zdrapaniu perfekcyjnie pasuje do ram na obrazki dostępnych w najpopularniejszych marketach i może z dumą zwisać na możliwej ścianie, w dowolnym domku.

Polski towar najdoskonalszej wartości

Plakaty zdrapki z firmy ZDRAP.to to 100% polskie produkty. Projektowane przez łódzkie studio, drukowane w polskiej drukarni na krajowym papierze. Stawiają na jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Gwarantujemy, że takie plakatu nie powstydziłby się żaden z Twoich kumpli, lub przyjaciół.